Fotobudka na imprezę (przyjęcie, eventy) – wynajem Bielsko-Biała

Wyjątkowy dodatek na każdą imprezę – fotobudka

Zapewnij swoim gościom niepowtarzalną pamiątkę i skorzystaj z naszej oferty – fotobudka na imprezę to świetny pomysł, by nadać chwilom spędzonym w gronie rodziny i przyjaciół wyjątkowego charakteru. Zapewniamy profesjonalny montaż oraz opiekę asystenta przez cały czas trwania sesji – nasze usługi oferujemy m.in. na terenie miasta Bielsko Biała. Korzystając z naszej oferty masz możliwość stworzenia nieograniczonej liczby zdjęć bardzo dobrej jakości – nie narzucamy limitów. Zamknięta obudowa pozwala na prywatność oraz całkowitą swobodę, a wbudowany wewnątrz dotykowy panel zapewnia niesamowitą łatwość obsługi.

Fotobudka na eventy – studniówki, urodziny, wesela – to doskonały sposób, by zachować wyjątkowe wspomnienia na dłużej – nasza firma obsługuje wszelkiego rodzaju imprezy na terenie Bielsko Białej. To świetna atrakcja dla gości, dzięki której Twoja impreza pozostanie niezapomniana na długi czas. Wbudowana, profesjonalna drukarka zapewnia wysokiej jakości zdjęcia, które otrzymasz w zaledwie 12 sekund! Oprócz samego urządzenia, oferujemy również zestaw zabawnych rekwizytów, które urozmaicą fotografię, możliwość zmiany tła oraz wydruk monochromatyczny.

fotobudka na imprezę Bielsko - Biała

fotobudka wynajem Bielsko - Biała

Fotobudka na imprezę, przyjęcie i eventy – wynajem Bielsko- Biała

Fotobudka na przyjęcie to świetna atrakcja, która daje uczestnikom imprezy możliwość pozostawienia po sobie pamiątki w postaci księgi gości – każda sekwencja zdjęć jest drukowana w dwóch kopiach. Jedna z nich jest dla gości, zaś druga umieszczona zostaje w pamiątkowej księdze. Fotografia z krótkim opisem lub życzeniami to oryginalny pomysł, który pozostawi ślad po imprezie na długie lata. Inną wyjątkową formą życzeń mogą być krótkie, 10-sekundowe filmiki, które z pewnością sprawią wiele radości zarówno gościom, jak i organizatorom imprezy.

Nasza fotobudka posiada także specjalistyczne oprogramowanie, dzięki któremu wszystkie zdjęcia i filmiki są automatycznie zapisywane na dysku w wysokiej rozdzielczości. Pod koniec imprezy otrzymasz pełny plik multimedialny w postaci płyty dvd lub nagrania na pendrivie. Zapraszamy do skorzystania z naszych wyjątkowych urządzeń, dzięki którym zapewnisz sobie oraz gościom imprezy świetną atrakcję. Oferujemy wynajem na bardzo atrakcyjnych warunkach!