Fotobudka na studniówkę – Bielsko-Biała

Atrakcja na studniówkę – fotobudka

Fotobudka na studniówkę w mieście Bielsko Biała to wyjątkowa atrakcja, która zapewni gościom imprezy możliwość utrwalenia wyjątkowych chwil. Do dyspozycji uczestników oddane zostaje urządzenie z zamkniętą obudową, która zapewnia swobodną atmosferę i poczucie prywatności. Oprócz tego udostępniamy także pełny pakiet zabawnych rekwizytów, które z pewnością urozmaicą zdjęcia. Przez cały czas trwania sesji do pomocy zostanie również przydzielony asystent, który będzie czuwał nad poprawnym działaniem maszyny – w razie potrzeby wymieni papier, zgra zdjęcia lub pomoże przy wklejaniu zdjęć do księgi gości.

Fotobudka na studniówkę to gwarancja spędzenia wyjątkowych chwil w gronie przyjaciół oraz możliwość ich utrwalenia. Nie narzucamy limitu wykonywanych fotografii – do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy urządzenie, które wydrukuje wysokiej jakości zdjęcia w nieograniczonej ilości! Oprócz śmiesznych rekwizytów, zapewniamy także inne urozmaicenia – możliwość zmiany tła oraz wybór druku w kolorze monochromatycznym. Inną, ciekawą opcją jest również spersonalizowanie fotografii – dodanie napisu, znaku lub grafiki, które będą sygnowały każdy wydruk.

fotobudka na studniówkę Bielsko - Biała

zamów fotobudkę na studniówkę w Bielsko - Białej

Fotobudka na studniówkę – zamów już dziś!

Fotobudka na studniówkę stanowi świetny dodatek do imprezy – nasza firma zapewnia profesjonalny montaż oraz opiekę asystenta przez cały czas wynajmu urządzenia – usługi są realizowane na terenie całego miasta Bielsko Biała. Oprócz wysokiej rozdzielczości zdjęć, oferujemy również możliwość nagrywania 10-sekundowych filmików. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!