Fotobudka na urodziny – Bielsko-Biała

Atrakcja urodzin – fotobudka

Skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji i zapewnij sobie oraz gościom imprezy niesamowite wrażenia – fotobudka na urodziny to dodatek, który sprawi, że na dłużej zachowasz wspomnienia chwil spędzonych w gronie najbliższych – nasza oferta jest skierowana do klientów, którzy organizują wydarzenie na terenie miasta Bielsko Biała. W zakres atrakcji, które przygotowaliśmy, wchodzą wysokiej jakości zdjęcia – robione bez limitu, możliwość zmiany tła wewnątrz urządzenia, wydruki w czarno-białym kolorze, a także nagrywanie 10-sekundowych filmików.

Nad poprawnym działaniem maszyny czuwa asystent, który przez cały czas trwania sesji służy swoją pomocą. Fotobudka na urodziny zapewni Twoim bliskim wiele radości. Zamknięta obudowa daje poczucie pełnej swobody i prywatności, a zabawne rekwizyty, które w pełni oddajemy do Twojej dyspozycji, z pewnością urozmaicą zdjęcia i wyzwolą pokłady kreatywności w niejednym uczestniku imprezy. Nasze urządzenie posiada także specjalistyczne oprogramowanie, dzięki któremu fotografie i filmiki zostają zapisane na dysku. Pod koniec przyjęcia otrzymasz plik z całą zawartością w dowolnie wybranej formie – na pendrivie lub płycie dvd.

fotobudka na urodziny Bielsko - Biała

fotobudka na urodziny w Bielsko - Białej w niskiej cenie

Fotobudka na urodziny – Bielsko Biała. Zamów już dziś!

Fotobudka na urodziny to świetna propozycja, którą możesz zamówić w każde miejsce na terenie Bielsko Białej. Nasz pracownik pomoże w zamontowaniu urządzenia oraz będzie czuwać nad jego poprawnym działaniem przez cały czas trwania sesji. Jeśli chcesz, by zdjęcia nabrały spersonalizowanego charakteru, możesz opatrzyć je autorską grafiką, napisem lub logo, które będą widniały na każdym wydruku.