Fotobudka na wesele – wynajem Bielsko-Biała

Wybierz fotobudkę i zyskaj niesamowitą pamiątkę weselną

Fotobudka na wesele, której wynajem proponujemy na terenie całego miasta Bielsko Biała to wyjątkowa atrakcja. Ten oryginalny pomysł z pewnością zapewni gościom wiele radości. Zamknięta obudowa tworzy klimat swobody i prywatności, a zabawne rekwizyty, które oddajemy w pełni do dyspozycji uczestników zabawy sprawią, że tworzone fotografie zyskają niepowtarzalny urok. Przez cały czas trwania sesji nasz asystent będzie czuwał nad poprawnym działaniem oraz chętnie udzieli wszelkiej pomocy związanej z obsługą urządzenia. Jeśli zdecydujesz się na wybór dodatkowej usługi – księgi gości – pomoże on także przy wklejaniu zdjęć do folderu.

Fotobudka na wesele, którą oferujemy do Twojej dyspozycji, jest świetnym pomysłem, który nada przyjęciu wyjątkowego charakteru oraz utrwali chwile pełne radości, spędzone z najbliższymi. Wybierz miejsce, na terenie Bielsko Białej, a my zajmiemy się profesjonalnym montażem urządzenia. Zapewniamy możliwość tworzenia zdjęć oraz krótkich, 10-sekundowych filmików bez żadnych ograniczeń! Oprócz tego, na uczestników przyjęcia czeka również wiele innych atrakcji, takich jak zmiana tła wewnątrz budki oraz możliwość druku w kolorze monochromatycznym.

fotobudka na wesele Bielsko - Biała

fotobudka na wesele w Bielsko - Białej

Fotobudka na wesele to dobry wybór! Bielsko Biała i okolice!

Zapewnij sobie i bliskim niezapomnianą atrakcję – fotobudka na wesele to wyjątkowa propozycja, dzięki której młoda para oraz goście uroczystości zyskają uroczą pamiątkę. Dla Twojej dyspozycji możemy stworzyć księgę gości, w której będziesz mógł zgromadzić wszystkie fotografie z imprezy w jednym miejscu – każdy, kto wejdzie do budki i zrobi zdjęcie dostanie jedną kopię dla siebie, a drugą będzie mógł wkleić do pamiątkowego folderu. Zdjęcia opatrzone podpisem i życzeniami będą stanowiły cudowną pamiątkę dla nowożeńców.