Fotobudka na wesele – wynajem Szczyrk

Fotobudka na wesele – zapewnij sobie i gościom niesamowite wrażenia

Planujesz przyjęcie weselne i chcesz, aby na długo zapadło ono w pamięci Twoich gości – skorzystaj z naszej propozycji! Fotobudka na wesele to wyjątkowa atrakcja, która urozmaici każdą imprezę organizowaną w Szczyrku. Nasza firma zapewnia profesjonalny montaż urządzenia oraz opiekę asystenta przez cały czas trwania sesji. Zamknięta konstrukcja tworzy klimat prywatności i pozwala gościom na całkowitą swobodę, a intuicyjny panel sprawia, że robienie zdjęć staje się banalnie proste. Zapewnij sobie i swoim bliskim wspaniałą, niezapomnianą atrakcję i zamów ją już dziś!

Fotobudka na wesele, której wynajem oferujemy na terenie miasta Szczyrk, sprawi, że Twoje przyjęcie z pewnością zostanie zapamiętane przez weselników. Aby zdjęcia nabrały wyjątkowego klimatu, do dyspozycji gości oddajemy zabawne rekwizyty – okulary, doczepiane wąsy oraz inne akcesoria na pewno przypadną do gustu niejednemu uczestnikowi imprezy. Oprócz tego możliwe staje się także drukowanie fotografii w czarno-białym kolorze, zmiana tła we wnętrzu budki oraz nagrywanie krótkich, 10-sekundowych filmików – które dają możliwość stworzenia wyjątkowych życzeń dla nowożeńców.

fotobudka na wesele Szczyrk

fotobudka na wesele w Szczyrku

Fotobudka na wesele – Szczyrk i okolice

Fotobudka na wesele daje możliwość świetnej zabawy oraz zachowania uroczej pamiątki z tak ważnego wydarzenia – nowożeńcy, którzy chcą by fotografie nabrały spersonifikowanego charakteru, mogą skorzystać z opcji wgrania logo, własnej grafiki lub zdjęcia, które następnie będą widoczne na każdym wydruku. Oprócz tego, oferujemy również usługę stworzenia księgi gości, czyli pamiątkowego folderu, w którym będą umieszczone fotografie z budki. Krótkie życzenia i dopiski gości sprawią, że całość stanie się niepowtarzalną pamiątką dla nowożeńców.