Fotobudka na wesele – wynajem Żywiec

Atrakcja na wesele – wynajem fotobudki

Spraw, by Twoi goście na długo zapamiętali ten dzień – fotobudka na wesele stanowi świetne uzupełnienie imprezy – oferujemy jej wynajem na terenie Żywca. Nasi pracownicy zawiozą sprzęt w ustalone miejsce oraz zajmą się jego montażem. Zamykana obudowa tworzy swobodną atmosferę, a zabawne rekwizyty pomogą w wykreowaniu wyjątkowych fotografii, których wysoka jakość stanie się uroczą pamiątką z przyjęcia. Intuicyjny, prosty w obsłudze panel sprawia, że robienie zdjęć jest banalnie proste.

Fotobudka na wesele, której wynajem proponujemy na terenie miasta Żywiec, sprawi, że zarówno Ty, jak i Twoi goście zyskacie niesamowitą pamiątkę z imprezy. Możliwość wydruku w czarno-białym kolorze, wybór tła we wnętrzu budki, a także nagrywanie krótkich 10-sekundowych filmików, z pewnością sprawią, że do tej atrakcji wieczoru będą ustawiały się długie kolejki – od początku trwania imprezy aż do zakończenia sesji możesz stworzyć tyle zdjęć, ile chcesz. U nas nie znajdziesz żadnych limitów. Urządzenie zostało również wyposażone w specjalistyczny system, dzięki któremu nie ucieknie Ci żadne ujęcie – wszystkie pliki zostają zapisane na dysku. Pod koniec imprezy przekażemy Ci całą zawartość w formie płyty DVD lub na pendrivie.

fotobudka wynajem Żywiec

fotobudka na wesele Żywiec

Fotobudka na wesele żywiec

Fotobudka na wesele to wyjątkowe rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu Twoim gościom. Jeśli chcesz, by zdjęcia nabrały spersonifikowanego charakteru, możesz wybrać grafikę, logo lub napis, który następnie będzie umieszczony na każdym wydruku. Oferujemy również usługę zamówienia księgi gości – w tej opcji każda fotografia jest drukowana podwójnie. Jedna kopia przypada uczestnikom imprezy, zaś druga zostaje umieszczona w pamiątkowym folderze. Fotografie zebrane w księdze, opatrzone krótkimi życzeniami staną się niezapomnianą pamiątką dla nowożeńców.