O Migawce

Foto budka to doskonała forma wzbogacenia wesela, urodzin, studniówki, spotkania firmowego i każdej innej okazji podczas której chcesz się dobrze bawić.

Foto budka dzięki zastosowaniu profesjonalnego oświetlenia, tła oraz lustrzanki cyfrowej pozwala wykonywać zdjęcia wysokiej – studyjnej jakości. Oferowana foto budka dzięki zamkniętej konstrukcji, daje poczucie prywatności i swobody podczas wykonywania zdjęć. Intuicyjne oprogramowanie oraz panel dotykowy sprawiają że używanie foto budki jest dziecinne proste i wygodne. Profesjonalna drukarka działająca w technologii termosublimacji drukuje zdjęcia wysokiej jakości w bardzo krótkim czasie, ok 12 sekund. Dzięki temu natychmiast można cieszyć się ze swojego dzieła.

 

Foto budka oferuje

– nielimitowaną ilość zdjęć

– śmieszne rekwizyty

– pen drive/DVD ze wszystkimi wykonanymi zdjęciami

– personalizowane wydruki

– zdjęcia czarno białe lub kolorowe

– możliwość nagrywania 10 sekundowych sekwencji filmowych

– pomoc asystenta  przez cały czas trwania sesji

– możliwość wybierania tła wewnątrz budki

– księgę gości

 

– nielimitowana ilość zdjęć

Oferujemy niczym nie ograniczoną ilość wykonanych zdjęć. Od początku rozpoczęcia działania budki aż do jej zakończenia możesz wykonać tyle zdjęć na ile masz tylko ochotę,

pamiętaj o jednym – inni też będą chcieli skorzystać

– śmieszne rekwizyty

Obok budki, na stoliku znajdziesz pełno różnego rodzaju śmiesznych rekwizytów, w tym peruki, maski, okulary, wąsy, brody, śmieszne napisy oraz wiele innych. Na budce znajduje się lustro, możesz przymierzać i przebierać się do woli, wszystko po to aby wykonane zdjęcie było jedyne i niepowtarzalne, dokładnie takie jak chcesz.

– pen drive/ DVD ze wszystkimi wykonanymi zdjęciami

Foto budka obsługiwana jest przez specjalne oprogramowanie które magazynuje i zapisuje wszystkie wykonane zdjęcia oraz filmy. Zdjęcia te zapisane w wysokiej jakości plikach utworzą album multimedialny, który po imprezie otrzymasz na pen drive lub DVD. Taki multimedialny album to świetna pamiątka, która daje możliwość obejrzenia jak świetnie bawili się Wasi goście.

– personalizowane wydruki

Personalizowanie wydruku daje możliwość naniesienia swojego znaku, logo, tekstu lub charakterystycznej grafiki która będzie drukowana na każdym zdjęciu. Sprawi to że wasze zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju.

– zdjęcia czarno białe lub kolorowe

Oprogramowanie zainstalowane w budce daje za każdym razem, możliwość wyboru pomiędzy wydrukiem czarno białym lub kolorowym.

– możliwość nagrywania 10 sekundowych sekwencji filmowych

Opcja nagrywania krótkiego 10 sekundowego filmu daje możliwość stworzenia np. krótkich życzeń z dźwiękiem, które mogą być świetną niespodzianką i pamiątką dla solenizanta lub Młodej Pary.

– asystent do dyspozycji przez cały czas trwania sesji

Asystent przez cały czas trwania usługi dba o to aby wszystko przebiegało prawidłowo, pomaga w obsłudze jeśli wystąpią jakieś problemy, wymienia papier gdy się skończy, w przypadku wybrania opcji księgi gości wkleja do niej zdjęcia. Sprawia że klient w każdym momencie może liczyć na pomoc.

– możliwość wybierania tła wewnątrz budki

Dajemy możliwość wyboru tła tak aby najlepiej odpowiadało nastrojowi imprezy oraz wystroju i charakteru w jakim odbywa się impreza. W ofercie mamy parę rodzajów teł, na specjalne życzenie klienta możemy również ten element spersonifikować.

– księga gości

Księga gości to doskonała forma zebrania życzeń i zdjęć od gości. Każda sekwencja zdjęć drukowana jest w foto budce w dwóch kopiach. Jedna zabierana jest przez osoby wykonujące zdjęcie, druga natomiast zostaje wklejona do „księgi gości” obok można napisać parę miłych słów. W rezultacie daje to doskonałą pamiątkę na lata.